Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Happy FlightRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 4.5
La StradaRated ★ 4.5
The Railroad ManRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0- Love VillainRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5