Titles you rated
Man in LoveRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0