Titles you rated
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 2.0
VenomRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0