Movies
Ratings
119
ParasiteRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 1.0
ExitRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
AwakeningsRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.0