Titles you rated
StalkerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0