Titles you rated
BumblebeeRated ★ 3.0
SisterRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Tomb RaiderRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
MulanRated ★ 3.5