Movies
Ratings
47
Total RecallRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 4.0