Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5