Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
Face/OffRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Transporter 3Rated ★ 1.0
OnceRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0