Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5