Movies
Ratings
121
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Heart Is 2Rated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 3.0