Movies
Ratings
53
Like for LikesRated ★ 5.0
LegendRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0