Movies
Ratings
50
Summer WarsRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0