Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0