Movies
Ratings
241
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
CarnageRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 4.0