Titles you rated
The CodesRated ★ 3.5
La ChimeraRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.0
Hail to HellRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
BenedettaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 3.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
John Mulaney: Baby JRated ★ 3.5
Hunt for the WilderpeopleRated ★ 3.5
I Hired a Contract KillerRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
Outlaws and AngelsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Words Bubbling Up Like CiderRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0