Movies
Ratings
171
OldboyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
SanctumRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0