Titles you rated
Seven DaysRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.5
MasterRated ★ 0.5
VertigoRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Late SpringRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5