Titles you rated
TroyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0