Movies
Ratings
17
The AvengersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5