Movies
Ratings
732
50/50Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 3.5