Movies
Ratings
747
Finding NemoRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Three Summer NightRated ★ 3.0
Fun MovieRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
American Pie 2Rated ★ 2.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0