Titles you rated
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
One Piece: Karakuri Castle's Mecha Giant SoldierRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 0.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0