Movies
Ratings
295
The Beauty InsideRated ★ 4.5
JulesRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
LivingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Shades of the HeartRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
CracksRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0