Titles you rated
CarolRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Just Like HeavenRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 2.0
WindstruckRated ★ 3.0
From Me To YouRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0