Movies
Ratings
33
Before SunriseRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0