Movies
Ratings
418
ArmageddonRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0