Titles you rated
SoulRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.0
Heart BlackenedRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5- OvermanRated ★ 3.5