Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 0.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0