Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The MachinistRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0