Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
HancockRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0