Movies
Ratings
265
No ReservationsRated ★ 3.0
Made of HonorRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0