Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
The Six Triple EightRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HungerRated ★ 2.5
Heart BlackenedRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 1.5
The Brothers GrimmRated ★ 1.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 2.5
Fall for MeRated ★ 2.0
AbigailRated ★ 2.0
Don't MoveRated ★ 2.5
Night Always ComesRated ★ 3.0
Expend4blesRated ★ 1.5