Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
CountRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0