Movies
Ratings
22
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
All for LoveRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0