Titles you rated
Marley & MeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 1.0
MadagascarRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 5.0
SpreadRated ★ 1.0