Movies
Ratings
63
Iron Man 3Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
TakenRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0