Movies
Ratings
53
Man of SteelRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0