Movies
Ratings
585
BurningRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 2.0
MartyrsRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
ItRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
True FictionRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0