Titles you rated
Suite FrançaiseRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0- I'm Not Just Going to Do What Kurosaki kun SaysRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.5