Movies
Ratings
604
Easy ARated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.5
Game of DeathRated ★ 4.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 4.5
Memories of the SwordRated ★ 1.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 1.0
RayRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
Big EyesRated ★ 4.0