Movies
Ratings
29
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5