Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Snow-WhiteRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 0.5
Mission: Impossible IIRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 1.0
DetroitRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0