Movies
Ratings
38
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
PlatoonRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0