Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 2.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5