Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The ArtistRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.0
The BowRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0