Titles you rated
A Good YearRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
An Unfinished LifeRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 1.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 2.0
RushmoreRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0