Titles you rated
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Masters of the AirRated ★ 3.5
The West WingRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
HomecomingRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Two and a Half MenRated ★ 3.5- Will & GraceRated ★ 3.5