Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 0.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0