Movies
Ratings
154
The AssassinsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
Road to PerditionRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
DreamRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0